محل تبلیغات شما

حضرت امام صادق(علیه السلام)مى فرماید: آن گاه كه قیامت برپا شود، منادى الهى فریاد زند: أین الرجبیّون؟»; كجایندآنانكه ماه رجب را گرامى داشتند و از آن، بهره ها بردند؟

از آن انبوه جمعیت، گروهى برخیزند كه نور جمالشان م را روشن كند.بر سر آنان تاج هاى شاهى كه مرصّع به درّ و یاقوت است، قرار دارد و در طرف راست هرنفراز آنان هزار فرشته، در سمت چپ نیز هزار فرشته به او كرامت و تعظیم الهى را تبریك گویند.

از جانبخدا ندا آید: بندگان و كنیزانم، به عزت و جلالم سوگند، شما را جاى و مقام گرامى و عطایاىفراوان دهم و شما را در جایى جاى دهم كه از زیر آن نهرها جارى است و شما در آن جاویدخواهید بود زیرا شما داوطلبانه براى من در ماهى كه من بزرگش داشتم روزه گرفتید. سپس،خطاب به فرشتگان فرماید: فرشتگان من! بندگان و كنیزان را به بهشت داخل كنید.

در اینجا حضرت صادق(علیهالسلام) فرمود: این پاداش، براى كسى است كه گرچه یك روز از اول یا وسط یا آخر ماه رجبرا روزه بدارد.(اقبال630)

**میلاد با سعادت حضرت اماممحمد باقر(ع) و حلول ماه پر خیر و برکت رجب بر شما مبارک**

برگزاری محفل انس با قرآن در روستای کترا نشتارود

آیا جمله «هر روز عاشورا است و هر جا کربلا» روایت و حدیث می‌باشد؟

«أین الرجبیّون؟»; كجایند آنانكه ماه رجب را گرامى داشتند و از آن، بهره ها بردند؟

كه ,رجب ,حضرت ,گرامى ,بهره ,ها ,ماه رجب ,رجب را ,گرامى داشتند ,را گرامى ,آنانكه ماه ,الرجبیّون؟» كجایند آنانكه ,أین الرجبیّون؟» كجایند

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کنترلرهای سی ان سی تبلیغات و بازاریابی arefenban tintsusabka uaramecof رهایی...! filamezi Anishtang تولیدی پالتو زنانه ، مانتو ، مانتو اداری ، مانتو مجلسی ساعت مچی ارزان زنانه دخترانه قهوه ای سبز فسفری گلبرگی 2020